IRC Sibiu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Romania, CHAT, IRC SIBIU.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri si altele :)

In jos 
AutorMesaj
Anonima
Users
Anonima


Posts : 7
Join date : 14/09/2010

Bancuri si altele :) Empty
MesajSubiect: Bancuri si altele :)   Bancuri si altele :) EmptyVin Oct 08 2010, 03:27

Un copil plîngea pe holul şcolii. Învăţătoarea îl întreabă:
- De ce plîngi?
- Un copil mi-a dat jos plăcinta!
- Dar a fost cu intenţie?
- Nu, a fost cu brînză.

- Aveţi şampon?
- De ouă.
- Şi pe cap cu ce mă spăl?

Daca o pocnesti, se cheama maltratarea femeii. Daca te pocneste ea, e autoaparare. Daca iei o decizie fara sa o intrebi, esti nesimtit. Daca ea ia o decizie fara sa te consulte, e femeie emancipata. Daca ii ceri sa faca ceva ce nu ii place, e dominare masculina. Daca te roaga ea, ii faci o favoare. Daca apreciezi formele unei femei si lenjeria sumara, esti pervers. Daca nu, esti homo. Daca-i oferi flori, urmaresti ceva. Daca nu, esti magar. Daca esti mandru de realizarile tale, esti plin de tine. Daca nu, esti lipsit de ambitie. Daca o doare capul, e obosita. Daca te doare pe tine, n-o mai iubesti. Daca vrei sa faci dragoste prea des, esti obsedat. Daca nu, ai pe altcineva.

O furnica se penseaza.... la un moment dat isi smulge capu!
Sus In jos
Anonima
Users
Anonima


Posts : 7
Join date : 14/09/2010

Bancuri si altele :) Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri si altele :)   Bancuri si altele :) EmptyVin Oct 08 2010, 03:29

Cand eram mic si mergeam la nunti..toate batranele ma piscau de obraz zicand : Lasa ca si tu ai sa urmezi!
Acum ca am crescut si merg la inmormantari le iau eu de obraz si zic : Lasa ca si tu ai sa urmezi ! Smile)))))))))))
Sus In jos
Anonima
Users
Anonima


Posts : 7
Join date : 14/09/2010

Bancuri si altele :) Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri si altele :)   Bancuri si altele :) EmptyVin Oct 08 2010, 03:43

Doctorul intra in dormitor, lasandu-l pe sotul foarte agitat sa astepte afara. Peste doua minute, doctorul iese din dormitor si
cere un cutit de bucatarie. Sotul se executa si doctorul dispare din nou in dormitor. Peste putin timp iese din nou, de data
asta cerand un ciocan si-o dalta. Sotul da fuga pana jos si se intoarce cu un ciocan si o dalta. Acum bietul om era intr-o
groaznica stare de agitatie. Doctorul reintra in dormitor, reapare din nou dupa vreo cinci minute.
- Imi pare rau, spune el. Ma tem ca am nevoie de o ranga.
- O ranga?! Tipa sotul cu glasul sugrumat? Ce are? spuneti-mi si mie.
- N-am avut cum sa constat, a spus doctorul. Incerc de atunci sa-mi deschid trusa. Laughing

La un bal, se duce unu la o tipa:
- Papusa, dansezi?
- Da, sigur.
- Pai, atunci lasa-ma pe mine sa stau pe scaun.

Alinuta face glume de 1 aprilie:
-Mama, mama!!! S-a spanzurat tata in pod!
Mama merge in pod si nu gaseste pe nimeni.
Alinuta:
-Ha, ha, te-am pacalit! S-a spanzurat in garaj! Laughing Laughing

Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri si altele :) Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri si altele :)   Bancuri si altele :) Empty

Sus In jos
 
Bancuri si altele :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IRC Sibiu :: Divertisment :: Barfe-Loguri-Caterinca-
Mergi direct la: