IRC Sibiu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Romania, CHAT, IRC SIBIU.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tibi / NoMatter

In jos 
+7
eminem
yoshimura
ChaB
Adoratu
Diavolu
kiw
Tibi
11 participanți
AutorMesaj
Tibi
Operator
Operator
Tibi


Posts : 25
Join date : 21/09/2010
Age : 36
Location : Sibiu

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMar Sept 21 2010, 03:03

Nick: Tibi
user: NoMatter
Nume: Tibi
varsta: 23
Locatie : Romania/Sibiu
E-mail: blondu_me@yahoo.com
Comentariu:Sunt un user vechi al canalului #sibiu , am fost in perioada 2005/2010 intre timp sa schimbat politica canalului si am decis sa imi dau remuser. mai multe pot spune persoanei care e interesata.
Ops: `andy^ , almera , bounce , ChaB , eminem , kiw- ,
Experienta: Din punctul meu de vedere experientza trebuie testata nu spusa. deasta tin sa astept un test pentru experientza . daca experietnza de aici se refera la ani de pe mirc nu comentez nimic pentru ca apar discutii inutile.
Sus In jos
kiw
Users
kiw


Posts : 65
Join date : 12/09/2010
Location : Prin padure

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMar Sept 21 2010, 03:06

Pro .. e de treaba si cred ca o sa-si faca treaba pe viitor + ca a mai avut acces pe canal , si a facut treaba buna ..
Sus In jos
Diavolu
Adminus
Adminus
Diavolu


Posts : 80
Join date : 09/09/2010
Location : #Sibiu UnderNet CHAT.

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMar Sept 21 2010, 03:07

Nu te cunosc , nu imi dau cu parerea.
Sus In jos
https://sibiu.catsboard.com
Adoratu
Users



Posts : 14
Join date : 10/09/2010

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMar Sept 21 2010, 03:09

si eu stiu ca a mai fost @ pe sibiu si isi facea treba destul de bine pro de la mine succes in continuare tibi
Sus In jos
ChaB
Users
ChaB


Posts : 9
Join date : 12/09/2010
Location : Capitala Romaniei

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMar Sept 21 2010, 03:22

daca conteaza parerea mea : dati-i o sansa , e vechi pe sibiu .
Sus In jos
yoshimura
Movistar
Movistar
yoshimura


Posts : 53
Join date : 10/09/2010
Age : 37
Location : Stargate-Command

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMar Sept 21 2010, 03:23

nu cunosc ...ma abtin
Sus In jos
Guest
Vizitator




Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: cerere acces??   Tibi / NoMatter EmptyMar Sept 21 2010, 14:40

va rog completati formularul exact asa cum este dat. eu nu vad sa fie scris la subiect cerere acces? in mod normal ar trebui sa fii respins, dar tinand cont de faptul ca si noi am refacut formularul curand, nu te vom respinge, asteptam si parerea celorlalti.
Sus In jos
Guest
Vizitator




Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: la subiect: nick / user   Tibi / NoMatter EmptyMar Sept 21 2010, 14:42

la subiect: nick / user asta vreau sa vad la subiect, nu cerere acces,nu nickname! exact ca in formular.
Sus In jos
eminem
Users



Posts : 11
Join date : 14/09/2010

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMar Sept 21 2010, 18:36

Salut. Raspunsul meu este Nu. A luat (sau si-a dat) de prea multe ori remuser din diferite motive.
Best regards,
Eminem@IRC
Sus In jos
Tibi
Operator
Operator
Tibi


Posts : 25
Join date : 21/09/2010
Age : 36
Location : Sibiu

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMier Sept 22 2010, 02:04

daca am dreptul sa comentez la parerea lui eminem .. Savine , stii bine prin ce modalitati ai primit access pe #sibiu , si tin sa te anunt ca daca nu eram baiat bun azi nu ramaneai cu access. si sa fiu in pas si cu ceea ce ai scris tu . eu mi-am dat remuser pentru ca nu am putut accepta sa imi impuna anuminte reguli o persoana care nu are deloc cunostine in ceea ce priveste mircul, sunt pe sibiu dinaintea oricarea dintre voi ,stiu ca la carte cum a "evoluat canalu #sibiu "
Indiferent de raspunsul final .. nu vreau sa fac nici o aluzie sau sa caut vreo imagine buna .. dar prin faputl ca noul manager se ocupa de canal ati avut success ca ati ramas cu acces unii dintre voi .. probabil prin simplu fapt ca atunci cand a ajuns el manager voi erati cu access.
In mod normal tu nu ar trebuii sa mai ai access pe sibiu pentru ca stii bine prin ce metoda ai luat access pe sibiu.
Clar si limpede .. in cazul in care Akcident ma va accepta, cu timpul daca am sa`i demonstrez ca sunt capabil sa fiu @ pe sibiu si prin absurd sa ajung cu access mai mare decat al tau .. vreau sa iti aduc de pe acum la cunostintza faptul ca o sa`i arat si lui Akcident de ce ai tu access pe sibiu.
Am fost tot timpul contra decizilor voastre care nu ajutau deloc canaluli ci doar il faceau un canal personalizat sa zic asa .. dar tin sa iti aduc aminte ca #Sibiu e un canal general de chat. functia ta de operator e sa intretii admosfera pe main si sa acorzi o buna desfasurare a chat-ului pe canal. accessu pentru tine si pentru multi alti care au fost si au venit a fost o dorintza inplinita ..si plus de asta canalu #sibiu a fost canalul unde se lua cel mai greu access de pe undernet. dar cine lua cu el murea. din cazua ca jiv nu a avut timp sa ne tina lumanarea pe canal si-a vazut de viata lui personala. si evident ca nu stia ce se petrece pe canal.

Eu am fost de conceptul ca pe un canal general de chat trebuie sa oferim libertate userilor .. nu atunci cand scriu ei ceva pe canal .. no`i sa-i obligam sa ne injure ca sa`i putem bana si sa ne batem cu pumnii in piept ca am facut treaba .. ei trebuie protejati de noi asta e scopul uni @.
Pot continua inca dar nu o mai fac pentru ca ce e prea mult scris devine plictisitor pentru multi ..



Ultima editare efectuata de catre Tibi in Mier Sept 22 2010, 03:44, editata de 1 ori
Sus In jos
Adoratu
Users



Posts : 14
Join date : 10/09/2010

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMier Sept 22 2010, 02:55

il cunos de 6 ani a mai fost @ pe sibiu si isi facea treba bine cu tot respectul te sustin tibi deci pro
Sus In jos
Tapu
Users



Posts : 5
Join date : 21/09/2010
Location : Amsterdam, Netherland

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMier Sept 22 2010, 03:24

OFFTOPIC!

Are dreptate Tibi in privinta asta. Nu stiu care e problema lui cu eminem, de unde si cum are access-ul. Dar are mare, mare dreptate la tot ce a zis. Si restul va rog eu, de-asta am zis si la mine in topic, nu va uitati la omul ca are nickul B sau userul A, luatil dupa cine este sau cine a fost si ce a facut.
Sus In jos
http://www.tapu.ro
ANDY
Operator
Operator



Posts : 4
Join date : 10/09/2010

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyMier Sept 22 2010, 08:37

In privinta lui Tibi, parerea mea este ca ar merita sansa de a face din nou parte din colectivul nostru, este un user vechi,care dupa parerea mea si-a facut treaba de-alungul timpului pe acest canal.
Sus In jos
eminem
Users



Posts : 11
Join date : 14/09/2010

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyJoi Sept 23 2010, 18:06

pfu. Mare "preocupare cu de unde am accesul". Accesul il am de la madden( pussypower ) , un fost operator pe #sibiu...persoana ce mi l-a dat in urma cu 2 ani.
Best Regards,
Eminem@IRC
Sus In jos
Tapu1
Vizitator




Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyVin Sept 24 2010, 00:32

madden, era operatoare, nu operator. Smile nici macar nu stii cine ti-a dat access-ul Very Happy
Sus In jos
Puremistery
Users
Puremistery


Posts : 17
Join date : 21/09/2010
Age : 45
Location : London

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyVin Sept 24 2010, 00:43

Tibi a scris:
daca am dreptul sa comentez la parerea lui eminem .. Savine , stii bine prin ce modalitati ai primit access pe #sibiu , si tin sa te anunt ca daca nu eram baiat bun azi nu ramaneai cu access. si sa fiu in pas si cu ceea ce ai scris tu . eu mi-am dat remuser pentru ca nu am putut accepta sa imi impuna anuminte reguli o persoana care nu are deloc cunostine in ceea ce priveste mircul, sunt pe sibiu dinaintea oricarea dintre voi ,stiu ca la carte cum a "evoluat canalu #sibiu "
Indiferent de raspunsul final .. nu vreau sa fac nici o aluzie sau sa caut vreo imagine buna .. dar prin faputl ca noul manager se ocupa de canal ati avut success ca ati ramas cu acces unii dintre voi .. probabil prin simplu fapt ca atunci cand a ajuns el manager voi erati cu access.
In mod normal tu nu ar trebuii sa mai ai access pe sibiu pentru ca stii bine prin ce metoda ai luat access pe sibiu.
Clar si limpede .. in cazul in care Akcident ma va accepta, cu timpul daca am sa`i demonstrez ca sunt capabil sa fiu @ pe sibiu si prin absurd sa ajung cu access mai mare decat al tau .. vreau sa iti aduc de pe acum la cunostintza faptul ca o sa`i arat si lui Akcident de ce ai tu access pe sibiu.
Am fost tot timpul contra decizilor voastre care nu ajutau deloc canaluli ci doar il faceau un canal personalizat sa zic asa .. dar tin sa iti aduc aminte ca #Sibiu e un canal general de chat. functia ta de operator e sa intretii admosfera pe main si sa acorzi o buna desfasurare a chat-ului pe canal. accessu pentru tine si pentru multi alti care au fost si au venit a fost o dorintza inplinita ..si plus de asta canalu #sibiu a fost canalul unde se lua cel mai greu access de pe undernet. dar cine lua cu el murea. din cazua ca jiv nu a avut timp sa ne tina lumanarea pe canal si-a vazut de viata lui personala. si evident ca nu stia ce se petrece pe canal.

Eu am fost de conceptul ca pe un canal general de chat trebuie sa oferim libertate userilor .. nu atunci cand scriu ei ceva pe canal .. no`i sa-i obligam sa ne injure ca sa`i putem bana si sa ne batem cu pumnii in piept ca am facut treaba .. ei trebuie protejati de noi asta e scopul uni @.
Pot continua inca dar nu o mai fac pentru ca ce e prea mult scris devine plictisitor pentru multi ..


Asta se trece la OFF TOPIC...

Vad ca devine obisnuinta...
Si apropo cititi cu atentie formularul si ce se cere in el....
Sus In jos
Puremistery
Users
Puremistery


Posts : 17
Join date : 21/09/2010
Age : 45
Location : London

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyVin Sept 24 2010, 00:45

Tapu a scris:
OFFTOPIC!

Are dreptate Tibi in privinta asta. Nu stiu care e problema lui cu eminem, de unde si cum are access-ul. Dar are mare, mare dreptate la tot ce a zis. Si restul va rog eu, de-asta am zis si la mine in topic, nu va uitati la omul ca are nickul B sau userul A, luatil dupa cine este sau cine a fost si ce a facut.


Mai ushor cu off-topic-ul asta ca vad ca devine obisnuinta... si comenteaza te rog la rubrica si la postul tau... lasa ciorba altora sa fiarba fara sa te bagi si tu.... asa ca ATENTIE.
Sus In jos
Tibi
Operator
Operator
Tibi


Posts : 25
Join date : 21/09/2010
Age : 36
Location : Sibiu

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyVin Sept 24 2010, 03:51

In ceea ce am scris eu , nu mi se pare off topic , dar ma rog.. nu mai scriu nimic
Sus In jos
eminem
Users



Posts : 11
Join date : 14/09/2010

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyVin Sept 24 2010, 05:30

Tapu, stiu mai bine ca oricine cine era si cine este madden. Si nu pricep ce tot scrii tu. Cumva nu-ti gasesti linistea? te simti respins?cauta-ti alinarea in alta parte.mersi.
eminem@irc
Sus In jos
Puremistery
Users
Puremistery


Posts : 17
Join date : 21/09/2010
Age : 45
Location : London

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptyVin Sept 24 2010, 06:26

Tibi ai dreptate in unele privinte si daca am zis OFFTOPIC este pt ca deja ce ai scris tu bate cu multe referiri la accesul unui user prin ce modalitate il are obtinut.... iar restul aluziilor nu isi au rostul..... Gandesti rece si esti singurul care pana acum spune lucrurilor pe nume si mai ales functia unui operator.... Bravo din partea mea PRO...
Sus In jos
btw
Adminus
Adminus
btw


Posts : 80
Join date : 10/09/2010
Age : 43
Location : Milan/London

Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter EmptySam Sept 25 2010, 21:21

In urma voturilor ( adminilor + ops ) s-a hotarat. Accepted! ( mesaj automat )
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tibi / NoMatter Empty
MesajSubiect: Re: Tibi / NoMatter   Tibi / NoMatter Empty

Sus In jos
 
Tibi / NoMatter
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tibi is back

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IRC Sibiu :: Obtinere Acces-
Mergi direct la: