IRC Sibiu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Romania, CHAT, IRC SIBIU.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nesuferit/Nemernicu

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nesuferi
Vizitator




Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: Nesuferit/Nemernicu   Nesuferit/Nemernicu EmptyMar Sept 21 2010, 18:07

nick: Nesuferit
user: Nemernicu
name: Andrei
age:26 ani
location: Romania/Ploiesti
e-mail: nesuferituandrei@yahoo.com
comments: este greu sa te caracterizezi singur,cea mai buna caracterizare o pot face cei care sunt pe langa tine.deobicei sunt ok,adica vorbaret,glumet(in limita bunului simt),salut chiar daca nu cunosc persoane(cei 7 ani de acasa sunt pretutindeni,nu salut ca sa ma bag in seama sau sa mi se deschida o portita),mai ajut cateodata la drone
ops: operatori pe care ii cunosc...depinde cum se intelege cunoscutu asta,daca printr-un simplu salut,inseamna ca te cunosti..pai cunosc cativa oameni dupa canal:pe kiw-,pe diavolu,pe adoratu,pe chab,pe raizo(suntem colegi pe alt canal)
experience: hmmm cred ca vreo 4-5 ani,nu stiu exact pentru ca am mai intrerupt din cand in cand Smile



Va multumesc,Andrei
Sus In jos
yoshimura
Movistar
Movistar
yoshimura


Posts : 53
Join date : 10/09/2010
Age : 37
Location : Stargate-Command

Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: Re: Nesuferit/Nemernicu   Nesuferit/Nemernicu EmptyMar Sept 21 2010, 19:55

il cunosc pe tip este ok numai ca e putin deplasat (mintal) dar toti suntem in felu nostru ...sunt coleg cu el pe alt canal unde este activ si apreciat ...te sustin ..(nu il sustin pentru ca suntem pe canale comune, il sustin deoarece cred ca merita o sansa)

Numai Bine
Sus In jos
Guest
Vizitator




Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: yoshimura   Nesuferit/Nemernicu EmptyMar Sept 21 2010, 20:12

il faci nebun ? dar il sustii ? cum vine asta ?
eu personal nu-l cunosc,ma abtin.
Sus In jos
yoshimura
Movistar
Movistar
yoshimura


Posts : 53
Join date : 10/09/2010
Age : 37
Location : Stargate-Command

Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: Re: Nesuferit/Nemernicu   Nesuferit/Nemernicu EmptyMar Sept 21 2010, 20:33

'nebun' in sensul bun al cuvantului ...fiecare suntem 'nebuni' in felul nostru ..unii in sensul bun al cuvantului alti in sensul opus..
this one it`s crazy in a good way ..restul ramane la aprecierea colegilor

Respecte
Sus In jos
Guest
Vizitator




Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: yoshimura   Nesuferit/Nemernicu EmptyMar Sept 21 2010, 20:43

Asa da, fii mai explicit te rog.
Sus In jos
Diavolu
Adminus
Adminus
Diavolu


Posts : 80
Join date : 09/09/2010
Location : #Sibiu UnderNet CHAT.

Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: Re: Nesuferit/Nemernicu   Nesuferit/Nemernicu EmptyMar Sept 21 2010, 22:03

Mie imi place baiatu' asta , pentru ca e ACTIV , deci eu sunt PRO .
Sus In jos
https://sibiu.catsboard.com
btw
Adminus
Adminus
btw


Posts : 80
Join date : 10/09/2010
Age : 43
Location : Milan/London

Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: Re: Nesuferit/Nemernicu   Nesuferit/Nemernicu EmptyMar Sept 21 2010, 23:53

Nesuferit is Andrei@Nemernicu.users.undernet.org * Eu sunt javra...tu esti doamna..?
Nesuferit on #deva #tulcea #romania @#pasarica #tarnova #filiasi #Sibiu #classteam #giurgiu +#C&A

Frumos fullname, right? Nu-s de acord cu el si nu e vorba doar de fullname, e vorba si de alte chestii, a saluta pe canal lumea asta nu inseamna sa ai activitate pe respectivul canal, mai incearca altadata. Baftes
Sus In jos
Nesuferit
Users
Nesuferit


Posts : 2
Join date : 21/09/2010
Age : 39
Location : Patria Hotilor

Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: :)   Nesuferit/Nemernicu EmptyMar Sept 21 2010, 23:59

N-am zis ca prin salut am avut activitate pe canal,ai fost neatent cand ai citit cred,eu zic sa mai citesti sa vezi.
N-am sa fiu ipocrit sa-mi schimb username-ul.
Sus In jos
btw
Adminus
Adminus
btw


Posts : 80
Join date : 10/09/2010
Age : 43
Location : Milan/London

Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: Re: Nesuferit/Nemernicu   Nesuferit/Nemernicu EmptyMier Sept 22 2010, 00:10

Nesuferit a scris:
N-am zis ca prin salut am avut activitate pe canal,ai fost neatent cand ai citit cred,eu zic sa mai citesti sa vezi.
N-am sa fiu ipocrit sa-mi schimb username-ul.

Lol, eu cred ca tu esti neatent, citeste mai cu atentie te rog ce am zis si nu mai fi asa recalcitrant si eu n-am zis sa-ti schimbi username-ul, am zis de fullname. Unde vezi tu c-am zis de username-ul tau? Inseamna ca nu stii ce-i ala fullname, fullname = username?
Sus In jos
Nesuferit
Users
Nesuferit


Posts : 2
Join date : 21/09/2010
Age : 39
Location : Patria Hotilor

Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: Re: Nesuferit/Nemernicu   Nesuferit/Nemernicu EmptyMier Sept 22 2010, 00:11

Smile eu am bnc nu mirc normal,din cate stiu se numeste username Smile cand setezi fullname-ul cum zici tu se da /setusername nu fullname man wake up Wink (SETUSERNAME - Sets your User Name)ca sa fiu mai clar.

Daca ai vrea :> alte chestii cum ar fi?Smile
Sus In jos
btw
Adminus
Adminus
btw


Posts : 80
Join date : 10/09/2010
Age : 43
Location : Milan/London

Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: Re: Nesuferit/Nemernicu   Nesuferit/Nemernicu EmptyMier Sept 22 2010, 00:47

Nesuferit a scris:
Smile eu am bnc nu mirc normal,din cate stiu se numeste username Smile cand setezi fullname-ul cum zici tu se da /setusername nu fullname man wake up Wink (SETUSERNAME - Sets your User Name)ca sa fiu mai clar.

Daca ai vrea :> alte chestii cum ar fi?Smile

Baiete, tu mie-mi dai lectii de mIRC? Tind sa cred ca tu esti aici doar sa te dai mare si REPET, unde vezi ca ti-am zis de USERNAME? Eu nu am zis de USERNAME, BNC sau alte chestii, am zis de FULLNAME. Fullname-ul este acolo unde la tine scrie asa : * Eu sunt javra...tu esti doamna..?
Tu ar trebui sa te trezesti, nu eu.Topic closed, m-ai lamurit. Ai multe de invatat, pana una alta ai timp sa inveti. Baftes
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nesuferit/Nemernicu Empty
MesajSubiect: Re: Nesuferit/Nemernicu   Nesuferit/Nemernicu Empty

Sus In jos
 
Nesuferit/Nemernicu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IRC Sibiu :: Obtinere Acces-
Mergi direct la: